Кошик
25 відгуків
ЧП "Куликов"

Форма плита під пам'ятник 1,2

  • Під замовлення

630 грн.

Компанія тимчасово не приймає замовлення

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Форма плита під пам'ятник 1,2
Форма плита під пам'ятник 1,2Під замовлення
630 грн.

Опис

Пам'ятник буде виглядати незакінчено, тому варто подумати над встановленням плит навколо нього. Створення протівоусадочной плит під пам'ятник - дуже важке і неймовірно важлива справа, адже вони повинні відрізнятися від всіх інших. Плити повинні зберігати скромність і в той же час володіти унікальним дизайном.

Останнім часом все більш популярним стало виготовлення плит під пам'ятники своїми руками за допомогою форм. В цьому ми можемо з легкістю допомогти Вам і пропонуємо спеціальні форми для протівоусадочной плит під пам'ятники. Наші форми виготовлені з високоякісних матеріалів і забезпечують легке і швидке виготовлення потрібних плит. Міцні плити під пам'ятник, виготовлені з допомогою наших форм, надовго залишаться міцними, незважаючи на перепади температур і атмосферні опади.

Стиль плит Ви можете вибрати на свій смак з нашого каталогу. Крім того, Ви можете замовити у нас ексклюзивний дизайн протівоусадочной плит під пам'ятник, адже в цій справі дуже важливо підкреслити важливість дорогої людини, на могилі якій вони будуть встановлені. Одним з основних переваг плит під пам'ятники, виготовлених з допомогою наших форм – порівняно невеликі витрати.

Розміри: 1000х500х50 мм

Інформація для замовлення

  • Ціна: 630 грн.